American Football voor vrouwen: het kan, in Almere

15 06 18 | Uncategorized

We konden al een paar weken niet om ze heen: de dames-senioren van de Flevo Foxes. And now it’s finally official! Kanessa Muluneh (Queen’s Football League) tekende een overeenkomst met ons bestuur: de dames worden lid van de Flevo Phantoms en worden door onze trainers/coaches begeleid.

Welcome, ladies!

De Flevo Foxes gaan tackle spelen en komen uit in de Queen’s Football League. De Rotterdam Ravens en de Amsterdam Cats krijgen met de Foxes een tegenstander van formaat!

Kun jij ook tegen een stootje?

Ben je een vrouw van 18 of ouder en wil je ook American Football spelen? Kom gewoon een keer kijken bij de training (woensdag en vrijdag vanaf 19 uur, Sportpark de Marken 4 in Almere Haven). Of doe gelijk gezellig mee! En kom ook naar de speciale clinic, op donderdag 5 juli op onze club. Meer informatie via de Facebookpagina van de Flevo Foxes.

Loading...