R.I.P. coach Werner

02 08 19 | Uncategorized

Werner Pantjam

Vanochtend, 2 augustus 2019, is onze coach Werner Pantjam onverwacht overleden. Onze gedachten zijn bij zijn familie. Ook bij onze club is de verslagenheid groot.

Werner was al vanaf de jaren negentig nauw betrokken bij de club. Eerst als speler, en daarna als trainer/coach van onze Peewees en Cubs. Ook was Werner altijd behulpzaam bij onze clinics. Hij had een groot hart voor onze jeugdleden en zou na de zomer (met Frank) de Cadets gaan coachen. Helaas mocht dat niet zo zijn. Wij zullen Werner heel erg missen. Op het veld met ‘zijn’ kids, en aan de bar met zijn blikje Fernandes.

Als bestuur hebben wij grote moeite om het plotselinge overlijden van Werner te bevatten en we voelen een sterke behoefte om dit verdriet met elkaar te delen. Daarom organiseren wij aanstaande zondag 4 augustus om 16 uur een bijeenkomst in de kantine voor onze (jeugd)leden, ouders/verzorgers en vrienden van de club.

Loading...