‘Samen voor je Club’-actie van de VriendenLoterij

26 09 19 | Uncategorized

Wij als club hebben al lang de wens om met mooie trainingsmaterialen goede trainingen neer te zetten. Met de ‘Samen voor je Club’-actie kunnen wij namelijk extra trainingsmaterialen en andere clubmaterialen aanschaffen, zoals spullen voor in de kantine. Daar is geld voor nodig. Om geld in te zamelen doen wij mee aan de ‘Samen voor je Club’-actie van de VriendenLoterij!

Op donderdag 3 oktober 2019 tussen 18:30 uur en 21:30 uur kun je een telefoontje van een van onze (bestuurs)leden verwachten met de vraag om mee te spelen met de VriendenLoterij voor de Flevo Phantoms.

Speel je mee?

  • Dan gaat de helft van jouw lotprijs direct naar onze club
  • Dan maak je als deelnemer van de VriendenLoterij maandelijks kans op mooie prijzen

Tijdens deze belactie keert de VriendenLoterij ook nog eens extra geldbedragen uit aan de vijf clubs die de meeste loten hebben verkocht. Hoe meer loten we verkopen, hoe sneller en meer trainingsmaterialen en kantinespullen wij kunnen aanschaffen om de tijd bij onze club nog mooier en beter te maken.

Help jij ons mee?

Loading...